Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 • 5.8.08

Z Barunky už je pěkný kus. A mám pocit, že každým dnem je větší. Vždycky, když přijdu z práce a Baru na pozdrav ukáže bříško, připadá mi to tak. Jak říkám-Přibírá na všechny světové strany. Jako správná těhule si teď strašně vymýšlí a nic se jí nelíbí.

Po ultrazvukovém vyšetření(a taky přehoupnutí se do druhé poloviny březosti) si sama řekla, že už se na dlouhé procházky chodit nebude. Takže chodíme sice několikrát denně, ale jen na 15 minut na ,,výlet" po okolí. Patřičně se teď ježí na veškeré psy a štěká na všechny podezřelé objekty, mezi které patří třeba zaparkovaná motorka nebo netypický trs trávy. Je z ní opravdu veliký hlídač a myslím, že její obrany by teď byly víc než dobré.    Jediné co Baruš nemůže nikdy přemoci, je chytání much, koček, myší a válení se.

Prostě se snažím, abych jí těhotenství, co nejvíc ulehčila a zpříjemnila. Z práce jí nosím samé dobroty(pracuju teď ve zverimexu) a dopřávám jí veškeré pohodli. Už jsem si dokonce zvykla na její chrápání a díky velké posteli se nebudeme mačkat, ani když nakyne ještě víc.

 • 1.7.-3.7.08
Proběhlo krytí Vašonem Holubí dům ve Vejprnicích u Plzně. Skoro 500 kilometrovou cestu Barunka zvládla na jedničku, stejně tak jako samotné krytí. Poprvé byli spojeni skoro 45minut a podruhé 25. Doufáme proto, že se krytí povedlo a že v září můžeme očekávát malé miminka. Více info zde
 • X.6.08
Konečně jsme Barunce udělali nové bydlení. Teď v něm dokonce i RÁDA přebývá a chodí do něj dobrovolně!!!
 • 28.6.08
Procházka k rybníku foto zde
 • 19.-20.04.08
Jsme opět zavítaly na cvičák do Karviné a když už jsme tam byly, tak rovnou přes celý víkend. V sobotu jsme započaly kynologický den kousačkami, které se nám (respektive Barunce) OPRAVDU povedly, za což sklidily i velké ovace. Jedna ilustrační fotka za všechny zde.
Po vzoru minulé karvinské akce jsme večer uspořádali Večer plný her a pro tentokrát to byla i značná "žranice".
Neděli jsme pak znovu využili pro obrany a později se dokonce dostalo i na poslušnost.Navzdory mým předpokladům si Baru pamatuje veškeré překážky, včetně tunelu.
Touto formou bych chtěla moc poděkovat Lucince, které jsem strčila do ruky foťák, bez většího vysvětlování, a Lucinka se nebojácně jala fotit. Proto, prosím, omluvte zhoršenou kvalitu některých fotografií, ale myslím, že tyto drobné, beze sporu, odstranitelné nedostatky vyváží úchvatná načasovanost jiných snímků!
Lucinko - moc děkuji! Fotogalerie zde
 • 28.03.08
Procházka kolem řeky-Barunka již zahájila letní koupací sezónu...
foto zde
 • 21.-23.03.08
VVVT Karviná více zde
 • 25.03.08

Barunka má tři roky a už je to bezpochyby velká holka, ačkoliv to odmítám přiznat, jelikož je to moje malé miminko a vždycky bude!!!

 • 22.02.08
Tak jako po každém hárání má Barunka falešnou březost a dneska se jí dokonce pustilo mlíko...
 • 15.02.08
Dnes jsem na poště ,,vyzvedla" naši ch.st. Wailerott!!!!!!
 • 10.02.08
V neděli nás otec přemluvil pro procházku již v ,,raních" hodinách. Bylo sychravo, a jelikož jsem si výjimečně vzala foťák a musím říct, že některé fotky se opravdu vydařily. No posuďte sami:
 Obrazek Obrazek
a nakonec si Baru pohrála i se svým kamarádem TABLEM.

Fotogalerie zde  (od P1060211 po P1060278)
 
 • leden 08

Obrazek       Fotogalerie zde ( az po P1060210)


 • 1.1.2008

Obrazek       Fotogalerie zde
 


Obrazek Obrazek