Jdi na obsah Jdi na menu
 


11.12.07
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

09.12.07
Dneska Barunka zažila největší zklamání všech dob.
Již ráno, jsem si všimla na našem venčícím poli nějakého hrbolku pokrytém jinovatkou a bála se, že je to mrtvá srna, ale jelikož jsem měla pantofle, zkoumání jsem odložila na později.
Odpolene, když jsme se vracely z procházky, jsem svůj úmysl zrealizovala.
Barunka si srny nejdřív nevšimla, ale pak se okamžitě naježila a vytvářejíc oblouky, se přibližovala. Když zjistila, že na ni srna zatím útočit nehodlá, tak se velmi bázlivým a přízemním krokem přiblížila. Řádně nebožku prozkoumala, očuchala a pak se do ní se slovy: ,,Takovou velkou dobrotku jsem ještě neměla.", zakousla.
Tuto věc jsem jí však nemohla dovolit a tak byla Baruš okřiknuta a pustila. Zkusila ještě jednou, jestli by si ji eventuálně nemohla odtáhnout za hlavičku, ale opět jsem projevila nevoli, a tak se s nebetyčně smutným výrazem odebrala domů.
Ještě se mnou oběhla sousedy, aby mrtvolu odstranili dřív, než se jim rozloží za plotem, a pak se šla vybrečet domů.

04.12.07
S Barunčinými plodnými se dostavil(tak jako každé hárání) i žihaný pes z neznámých končin.
Už mě opravdu nebavilo neustále ho vyhánět a řešit zabezpečení kotce a další tohoto se týkající věci.(Přece jsem ji neuchovnila pro takového křížence) A tak jsem ho odchytila a zavolala městskou policii.
Po půlhodině čekání, při kterém jsem už zvažovala, že si ho i nechám(umí sedni, pac a když jsem mu řekla, že bych si ho i nechala, tak si lehl na záda ), přijeli dva mladí policajti typu Bob a Bobek králíci z klobouku, kteří se Pejska báli víc, než on jich, a po tom, co na ně vyjel, když se mu snažili dát náhubek, zavolali policajta kynologa, na kterého jsme čekali další půlhodinu.
Jakmile dorazil, dostal Pejsek policejní obojek a vodítko(vše jsem mu nasazovala já...), byl naložen na kožené sedačky v policejním autě a odjel za dalším, mnou již neznámým, dobrodružstvím.

24.11.07
Úspěšně jsme absolvovaly bonitaci. Barunka splnila poslední podmínku k uchovnění (krom přeregistrace) a já to přežila bez infarktu. Přišla jsem jenom ke dvěma újmám : 1) roztrhané tričko - Barunka ho přibrala s hračkou
2) roztrhané rifle - Barunka je přibrala s hadrou....Poprvé v životě něco roztrhala, ale je to malá daň za splněnou bonitaci.
A3,B4,F6,H1b,J2,L2,M1b,T2/7 Foto zde

18.-19.11.07
S blížící se bonitací stoupá má nervózita a Baruš se nám rozhárala - kupodivu.

25.10.07
Dovezena sláma, aby Baruš v boudě neumrzla. Barunka z ní měla takovou radost, že ji dokonce sama pomáhala nosit do boudy.

05.09.07
Barunka poprvé v životě viděla krtka a k všeobecnému překvapení ho nechtěla zabít a s udiveným pohledem, počkala než zaleze zpátky do země.

01.09.2007
Splněná zkouška ZM zde

26.08.-02.09.2007
LVT RTW-ch.st. Vombat ve spolupráci s pobočkou RKČR RTW-SPORT.

14.07.-21.07.07
LVT MSKS Zbraslav u Brna..více zde

11.07.07
Nákup v Gappayi-65cm dlouhý stahovák, přepínací vodítko vycházkové, 120cm vodítko poslušnost, 80cm vodítko poslušnost, peněženka

09.06.07
Kousání na p.Glogara v Horní Suché

02.06.07
Kousání na p.Glogara v Horní Suché
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

04.05.07
I Barunka se chce líbit...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

26.05.07(+-)
V těchto dnech je u nás strašné horko(dokonce mě to donutilo vyhrabat z útrob mé skříně sukni a kraťasy), takže dny trávíme poleháváním, mazlením, hraním, trochu i cvičením, ale hlavně hraní si s vodou. Po dlouhé době jsem vytáhla foťák a tak přináším pár fotek:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

20.05.07
Jsme se zůčastnily závodu dle ZOP s výsledkem 85bodů(samozřejmě to mohlo být mnohem lepší, ale co budeme Báře povídat...) s tímto výsledkem jsme skončily osmé, avšak ne poslední, takže si můžeme gratulovat, když to byl náš první závod.

19.05.07
Dnes jsme byly kousat na p.Glogara a musím konstatovat, že je to jeden z nejlepších fiků, které známe. A bylo to naprosto super!!!

27.04.-1.05.07
Výcvikový víkend Landštejn více zde

15.04.07
Barunka konečně vzala na vědomí mou radu, ať začne hárat.A byla jsem se podívat na výstavě v Ostravě výsledky zde

08.04.07
K tomuto datu jsme letos zvládly již 20 stop. Sic né všechny byly hezké, ale tato jubileiní byla dobrá!

01.04.07
Barunka složila zkoušku ZOP.Více zde
25.03.07
Barunka oslavila druhé narozeniny kvalitním kuřecím a následně tvarohem s vajíčkem.

20.03.07
Místo raní stopy nás čekalo nepříjemné překvapení...Obrazek.
Ale odpoledne jsme si to náležitě užily a postavily sněhuláka, který je zvětšený RTW. A až na mojé (u neznámého důvodu) pochroumané zápěstí to bylo super:)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek a tady jedna fotka toho, jak dbám zákazů rodičůObrazek

04.03.07
Obrazek Obrazek Obrazek


16.02.07
Potvrzena březost Bory Zlatá Moravia-narodí se minimálně tři Zlatomoravci!!!
Takže budeme s Barunkou tetami...:)

11.02.07
Návštěva Šenovského cvičáku. Kam nás vzala velice hodná Lenka Pustvková alias Sára, za což ji velice děkuji!!! V Šenově jsme zvládly lehkou poslušnost a obrany. Jinak jsme tam potkaly svého chovatele p.Hrčku s Borou a Soňu Poledníkovou s Finem Drotar, které můžeme být vděčni za Barunčino oficiální jméno Carin.
Po návratu domů, jsme si obě značně odpočaly a večer si trochu pohrály. .Mimo jiné Barunka opět trénovala výra-jsem největší chudáček na světě. A já jsem objevila Barunčin nový výtvor-díru do které nosí všechny své hračky..učel?? Nakonec nás Babička(aby nedošlo k omylu. Babička je moje matka,ale Barunka ji zná pod oslovením Babička) vyfotia-samozřejmě řádně špinavé:)  Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

 Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

6.02.07
Vyhodnocení rentgenu kloubů: DKK:0/0, DLK:0/0.

4.02.07
Cvičák
  Obrazek Obrazek
 

2.02.07
Jsme se vydaly na dlouhou procházku a jelikož bylo krásné počasí náležitě jsme si ji užily.Vzaly jsme to lesemObrazek Obrazekpřes několik polí
Obrazek Obrazek,
Obrazek přes potůčekObrazek a celá procházka byla zakončena slavnostním vyválení se v bahnité trávě, z čehož měla Barunka nepřekonatelnou radost.Obrazek
Prošly jsme tři obce-LiskovecObrazek, SedlištěObrazek a Frýdek-Místek.A potkaly naše staré známe huculyObrazek Obrazek a asi 4měsíční hříbátko, které pamatujeme, jako jednodenní a velikostně
srovnatelné s Barčou.ObrazekDoma mi pak Barunka pomohla vyčistit králíkovu Obrazekklec(její oblíbená činostObrazek) a spořádat vepřovouObrazek nožičku.Obrazek

27.01.07
Jsme byly na rentgenu kloubů.

23.01.07
A tak nám zase nasněžilo, což mě pěkně naštvalo!!!!! :(
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

17.01.2007
Barunčina sestra Bora Zlatá Moravia(o rok a půl starší než Barunka, avšak se stejnými rodiči) byla nakryta Faarbym Vombat. Přejeme proto, ať jí vše vyjde a ať se jí narodí alespoň 6 miminek, na která se budeme pravidelne chodit dívat:))
ObrazekObrazek13.01.2007
Jsme se zučastnily národní výstavy v Olomouci(2.Hanácká národní výstava) a Barunka byla nadmíru úspěšná. Získala známku Výborná2 a titul Res.CAC.
Na to,že to byla nase první výstava si myslím, že je to dobré. A ke všemu první v naší třídě byla Fren Anaco.
Tudíž se pro nás stalo číslo 13 šťastným-datum 13.1. a kruh 13:).Za odměnu jsem od mamky dostala klíčenku a tričko s Rotvíkem-ve škole už ze mě zešílí... a Barunka dostala tlačenku.ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


ObrazekObrazekObrazek


ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek10.01.2007
 
Když jsem dneska ráno vstala, a již v šest ráno při venčení, mi došlo, že nepůjde o normální zimní den.Obrazek Po shlédnuti teploměru to bylo zcela jasné.

A tak jsem po splnění jisté poviné školní docházky vyrazila s Barunkou na "jarní" procházku.
ObrazekZjistily jsme, že kousek od naší zahrady už kvetou sedmikrásky, pampelišky a pomalu pomalu začíná(alespon pro ted) jaro.
Barunce však nevadí, že je to možná jenom chvilkového rázu, a tak si to dosytosti užila.
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Honila myšičky po poli, hrabala...a hodně se zašpinila, čímž mě nebetyčně potěšila(výstava je už v sobotu)!
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek


Silvesrt
Tak a napadl nám sníh,Obrazek což značí začátek nejhorší části roku...
Má to však jednu výhodu a to tahání sáněk. Dneska Barunka tahala poprvé a celkem jí to šlo..(až na pár karambolů)Obrazekdoufám, že to tak pujde i dál:).

Obrazek

A na závěr- jeden z nechtěných ale hezkých výstvaních postojů.

Obrazek

1.1.2007
Obrazek